+37060635542, +37060635527 info@inditravel.lt

GRAIKIJA tai.

GRAIKIJA tai… tikriausiai viena iš svetingiausių šalių Europoje, kurioje kiekvienas keliautojas pasitinkamas su plačia šypsena.
Norint atrasti Graikijos grožį, būtina aplankyti ne viena šios šalies salą. Pavyzdžiui, Kreta, su savo tūkstantmečius siekiančiais istorijos klodais, gali pasigirti išskirtine istorija, kurią maloniai papasakos kiekvienam, pasiruošusiam ją išgirsti. Kretos istorija yra įamžinta ne tik architektūroje, bet ir vietinių žmonių gyvenime, pasakojimuose bei virtuvėje. Susipažinti su šios šalies turtinga istorija galite vaikščiodami po Knoso rūmų, senovinio Festo miesto ir Mino rūmų griuvėsius arba apsilankydami Herakliono archeologiniame muziejuje, laikomame vienu geriausių Mino civilizacijos muziejų visoje Graikijoje.
Kretos virtuvė yra tikras skonių rojus. Jos gausumas, sotumas ir neišsemiami skoniai lydi keliautojus visos kelionės metu. O ragauti Kretos virtuvės delikatesų tikrai verta, nes ji laikoma viena iš sveikiausių virtuvių pasaulyje.
Kalbant apie Kretą, tai sala, kurioje yra tiek daug lankytinų vietų, kad vienų atostogų tikrai neužteks visoms patraukliausioms vietoms aplankyti. Sala garsėja Lasičio plokščiakalniu, kvapą gniaužiančiais kalnų masivais, alyvmedžių giraitėmis, įspūdingais Knoso rūmais, archeologinėmis vertybėmis, vienuolynais ir bažnyčiomis. Keliautojų širdis užburia mažų kaimelių aplinka, kurią atspindi iš išorės ramūs, bet temperamentingi vietiniai gyventojai. Nors Kretoje nedideli atstumai, patogiausia salą apkeliauti išsinuomojus automobilį. Tai ne tik leis aplankyti visas įdomiausias vietas, bet ir suteiks galimybę mėgautis nepakartojamu kraštovaizdžiu. O jis tikrai įspūdingas!