Siūlome keliauti ir atrasti pasaulį kartu su mumis –

„Indi Travel“  – čia gyvena atostogos…

keliones i turkija

Atostogų planavimas yra ne ką mažiau rimtas reikalas nei pačios atostogos, tad norime tapti Jūsų patikimu draugu, patikint savo atostogų planavimą mums!!!

Žmogui svarbu „čia ir dabar“, kai gali leisti sau lėtai gurkšnoti kavą, turėti laiko pokalbiui su ką tik gatvėje sutiktu žmogumi ir negalvoti, kad švaistai brangų laiką… Tai yra geriausias poilsis šiuolaikiniam žmogui. Metai ima ir prabėga…bet atminty visada išlieka tai, kas buvo tikrai išgyventa – emocijos, įspūdžiai, skoniai, nauji veidai bei nuotraukos, bylojančios apie nuostabiai praleistą laiką…

Visi žinome tą jausmą, kai dažniausiai pritrūkstame vienos dienos…ieškoti geriausių, poreikius atitinkančių pasiūlymų. Atostogų planavimas yra ne ką mažiau rimtas reikalas nei pačios atostogos, tad  streso neišvengia dažnas. Tam, kad atostogos būtų „super“, reikia turėti savo patikimą partnerį (atostogų agentą), kuriam patikėtume savo atostogų planavimą.

Esame visai ne „žaliuokės“… o su klientų aptarnavimo, turizmo patirtimi, tad puikiai žinome koks brangus yra kiekvienas klientas, tačiau žinome ir tai, kad yra dalykų, kurių įvykdyti ne visada pavyks. Esame ne tam, kad konkuruotume su kitomis agentūromis siūlydami kuo didesnę nuolaidą, tačiau norime tapti Jūsų patikimu partneriu/ draugu, atostogų, verslo kelionių ir kt. planavimo srityje ir savo profesionaliu požiūriu suteikti kokybišką paslaugą.